KaliteAkademi
Sertifikalı İlkyardım Eğitimleri

Temel İlkyardım Eğitimi

İlkyardım; kaza ya da ani hastalık durumunda sağlığı tehlikeye girmiş olan kişiye, olay yerinde, profesyonel sağlık ekibi gelinceye kadar durumun kötüleşmesini önlemek amacıyla, ilaçsız olarak, eldeki imkânlarla yapılan müdahalelerdir.Diğer eğitimler için ↓

Güncelleme Eğitimi

Temel İlkyardım Eğitimi sonrasında alınan İlkyardımcı Sertifikalarının geçerlilik süresi3 yıldır. 3. yılın bitimine en geç 2 ay kala eğitimin güncellenerek sertifika süresinin uzatılması gerekir. 

3 yılın sonunda güncellenmeyen sertifikalar geç..


İlkyardım Eğitici Eğitimi

İlkyardım yönetmeliği kapsamında, ilkyardım eğitmeni ihtiyacını karşılamayı amaçlayan bir programdır.

 

Eğitim konularının temel içeriği, ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda Bakanlık tarafından beli..
İlkyardım Semineri

İlkyardım seminerinin amacı toplum bilincinin arttırılması ve ev & iş yeri gibi yaşam alanlarında durumun ciddiyetine istinaden profesyonel ekipler gelinceye kadar ilk müdahaleyi yapacak kadar genel bilgilendirme yapmaktır. Eğitim sonunda eğitime iştirak edenlere ‘katılım belgesi’ düzenlenebilir.

OED Eğitimi

OED Eğitimi, otomatik kalp şok cihazı adı da verilen ani kalp durmalarında kalbe elektro şok vererek kalbin işlevini yeniden kazandırmaya etkili olan otomatik external defibrilatör cihazının kullanıcısını yetkilendirilebilmek için İl Sağlık Müdürlüğünün yetkilendirmiş olduğu ilk yardım eğitim kurumları tarafından verilen eği..


Product Added to cart Successfully
Product added to cart failure
Product updated to cart Successfully
Product updated to cart failure
Product deleted from cart Successfully
Product deleted from cart failure