KaliteAkademi

" İnsana Değer..."

Türkiye’yi geleceğe, geleceği Türkiye’ye taşıma gayretinde olan Kalite Group, dünden bugüne gelişen iş kollarında istikrarlı duruşu ve ilerleyişiyle yer almaya devam etmektedir.


1998’de Kalite Akademi ismiyle çıktığımız yolda, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte gelen başarımız, bugün Kalite Group çatısı altında bir çok iş kolunun birlikte yükselişine imkan yaratmaktayız. İnancımız ve gayretimiz birbirine tutunan kolların beraber yükseleceği yönündedir; Kalite Group ise bu yükselişin dünü, bugünü ve yarını olmaya devam edecektir.


Oluşumumuzun temelini ve başlangıcını oluşturan Kalite Akademi olarak, İş Sağlığı Güvenliği, İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşireliği gibi birçok alanda eğitim hizmetleri sunmaktayız. Ve hali hazırda bu alanda başarı oranı en yüksek eğitim kurumu olma ünvanını korumaya devam ediyoruz.


Kalite Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, çalışma ortamlarınlarının gözetimi için işyerlerinde sağlık ve güvenlik tehlikelerine karşı hazırlanacak önleyici faaliyetleri ve planlamaları yürütmeye Kalite Group çatısı altında devam etmekteyiz.


Kalite Group'un yükselen değeri olan DoktorTV 2009’dan bu yana, dijital medyanın sağladığı teknik olanakları sağlık sektörünün ve tüm internet kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir. Güncel ve güvenilir sağlık bilgilerini özgün yayıncılık anlayışı çerçevesinde ziyaretçileriyle Canlı Yayın altyapısıyla da internet kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

WAW International ise bünyemizde oluşturulan ve uluslararası müşterilerine sonuç odaklı, yenilikçi teknolojiler geliştirmek üzere, yeni medya ortamlarını da kullanarak hizmet vermeyi kendisine görev edinmektedir.

 Kalite GüvenSorumluluk
İşbirliği Pozitif KatkıÇözüm 

Sosyal Sorumluluk

Kalite Akademi kurulduğu günden bu yana birçok platform üzerinde başarılı sosyal sorumluluk projelerinin öncülüğünü ve katılımcılığını yapmıştır. Kalitenin en önemli “değer”i olan insanı ve bireylerle meydana gelen toplumu bir adım daha ileriye taşıma gayretinde olan sosyal sorumluluk çalışmalarına hızla devam etmekteyiz. Her kurumun, çalışanlarına, müşterilerine, topluma ve çevreye pozitif katkı sağlama görevinin olduğuna inanarak, sosyal sorumlulukta üzerimize düşenleri asla ertelemiyor, her geçen gün kendimize yeni görevler ediniyoruz.

Vizyon

İş sağlığı ve güvenliği standartlarının kamuda ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara ulaştırılmasını sağlamak, çalışma ortamlarını daha sağlıklı ve güvenli hale getirebilmek amacıyla, başta çalışanlar ve işverenler olmak üzere çalışma hayatının içerisinde yer alan herkeste, iş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması için hak ettikleri kaliteli eğitimden faydalanmalarını sağlamak Kalite Akademi’nin vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyon

Kalite Akademi’nin, iş sağlığı ve güvenliği alanında sürdürülebilir kalitenin sağlanması amacıyla benimsediği misyonlar, kişiye, kuruma ve çevreye daha efektif katkı sağlamasını mümkün kılmaktadır. Kalite Akdemi, bu perspektif doğrultusunda;
  • Tecrübe ve bilgi birikiminden yararlanarak çalışanları ve işverenleri bilgilendirmeyi, iş kazalarının oluşmasını engellemeyi,
  • Deneyimli ve bilgili eğitmen kadrosuyla eğitime ve danışmanlığa ihtiyaç duyan kişilerin ve kurumların yanında olmayı,
  • Çalışanların karşılaştıkları kaza ya da hastalıklarda doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde yardım etmeyi,
  • -Eğitimlerini tamamlamış iş güvenliği uzmanlarına ve işyeri hekimlerine saha çalışmalarında danışmanlık yapmayı,
  • Kişilerin ve kurumların gelişmesine katkı sağlayacak eğitim ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı kendine görev edinmiştir.
Product Added to cart Successfully
Product added to cart failure
Product updated to cart Successfully
Product updated to cart failure
Product deleted from cart Successfully
Product deleted from cart failure